+420 321 726 001 Po–Pá 8–17, So 9-11

Sada na regeneraci světel VAPRON K2 D7900

Výrobce K2
Číslo dílu AMT-D7900
EAN 5906534018342
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Kolín | 10+
Ext. Sklad | 10+

K2 Vapron Pro je profesionální sada pro renovaci plastových světlometů automobilů. Odstraňuje veškeré škrábance, zabarvení a matování. Sada umožňuje provádět co nejefektivnější a nejodolnější regeneraci. Díky obnově původní polykarbonátové vrstvy získají světlomety bezchybný vzhled. Pouze pro profesionální použití.


Sada obsahuje:

   Regenerační kapalina 600 ml

   Elektrický vyhřívaný nerezový kelímek

   Plastový kryt kelímku

   Kryt kelímku s elastickou hadicí

   Těsnění 2 ks

   Napájecí adaptér


Při práci je doporučeno použít ochranné rukavice a dýchací masku. Zabraňte kontaktu kapaliny s jakýmkoli jiným povrchem. Sada nelze použít pro regeneraci skleněných světlometů.

E-Shop s autodíly Škoda
Tecdoc logo Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

Nastavení ochrany soukromí

Tyto webové stránky používají soubory cookies ke shromažďování a analýze informací o výkonu a Vašem používání těchto webových stránek. Nastavení cookies, personalizace a reklamy si můžete změnit kliknutím na tlačítko „Upravit nastavení“.

Upravit nastavení